Protože tvořivost nezná hranic, může se projevovat napříč obory, byť autorem je třeba sklář…

Protože tvořivost nezná hranic, může se projevovat napříč obory, byť autorem je třeba sklář. To se mi přihodilo během mé spolupráce s paní Mílou Petrovou a návrhářkou Mirkou Mašindovou módního salonu OTTO BLANC. Podařilo se nám navrhnout a realizovat večerní smoking, který koresponduje s tvaroslovím a řezy mých skleněných designů. Během prezentace mého skla v Dubai měl smoking svou premiéru a perfektně zapadl do koncepčních a tvarových souvislosti, jimiž Larva Design oslovuje tamější klienty. Zaujal netradičním řešením detailu klop, které se vymyká tvarem i kombinací materiálů.

Stejně originální je i druhý z obleků realizovaných módním salonem OTTO BLANC tentokrát v materiálovém provedení lnu. Už při první zkoušce mne nadchnul perfektně padnoucími kalhotami, jímž přikládám velký důraz pro nutnou kombinaci komfortu a praktičnosti.

Proklamovat nutnost propojení kvality ve všech aspektech prezentace Larva Design mi připadá přirozené. Módní salon OTTO BLANC dokonale zaplnil mou ambici směrem k dokonalosti celkové image mé společnosti.

Mgr.A. Petr Larva , Ph.D., designer
prorektor VŠUP (2006)