Na začátku všeho bylo slovo, sen malého chlapce, které jsem díky Míle Petrové a kolektivu OTTO BLANC nemusel už jen držet v hlavě…

Na začátku všeho bylo slovo, sen malého chlapce, které jsem díky Míle Petrové a kolektivu OTTO BLANC nemusel už jen držet v hlavě, ale spíše se nechat unést v myšlence, po samotnou realizaci. Toto slovo, sen pak byl několikrát konzultovaný a realizovaný přímo s mou osobou, na mé osobě, která si ani v nejmenším detailu nedovedla představit, co všechno může za ním stát. Díky otevřenosti a zdravému pohledu na věc, jsem za několik dní viděl na vlastní oči něco, co jsem si jako malý kluk vysnil, dlouho přál. Realizace ale dostala samotnou myšlenku malého chlapce.

Smoking, ale ne leda jaký smoking. Pokud hledáte i Vy své realizace snů, třebas i v oblasti moderního trendu, nebo jen velmi zkušenou radu od odborníků, doporučuji se obrátit na lidi – OTTO BLANC, kteří nemají problém s ničím, co my všichni si nedokážeme ani představit. A to vše ve velmi otevřeném a profesionálním prostředí lidí. Ne prodavačů značky ..

Janek T. K., headhunter