Navrhování a šití dámských a pánských oděvů

Navrhování a šití dámských a pánských oděvů

NOVINKA – v případě zájmu Vás může na pracovišti v Praze navštívit módní návrhářka Mirka Mašindová. Nemusíte již cestovat do ateliéru pro výběr a návrh oděvu. I zkoušky modelu v případě Vašeho požadavku vyřešíme přímo u Vás na pracovišti, pokud projevíte tento požadavek.

Modelové šití dámských a pánských oděvů v kompletní nabídce – pánské obleky, saka, kalhoty, vesty, košile – na míru, žakety, smokingy, fraky, dámské kostýmy business i společenské, večerní šaty, koktejlové, letní šaty, svatební šaty, halenky, atraktivní tričky, kalhoty, sukně  a NOVĚ velmi atraktivní PLAVKY.

Autorkou návrhů je módní návrhářka Mirka Mašindová, vítězka soutěže prvního ročníku Svatební šaty roku. Je také dvorní návrhářkou zpěvačky Jitky Zelenkové.

Nabídka služeb se rozděluje dle požadavků zákazníka do třech cenových nabídek. Zajímavou službou je provedení návrhu módní návrhářkou a zkoušení rozpracovaných oděvů krejčím v domácnosti či na pracovišti zákazníka.

Dodavatelem luxusních materiálů pro šití pánských obleků, sak  je anglická firma HOLLAND & SHERRY s prestižní adresou Savile Row v Londýně.  Tato firma obléká pravidelně představitele  James Bonda ve stejnojmeném filmu, dále  také ve filmu Australia Nicole Kidman a Hugh Jackmena. Je dodavatelem luxusní italské značky BRIONI. Je tradičním dodavatelem materiálů pro královskou rodinu.  Novým dodavatelem italských materiálů je firma FINNES.

Termín pro zhotovení se pohybuje od 1 – 5 týdnů, podle zvoleného oděvu.