Pánské košile

Pánské košile

eSHOP – Nákup originálních pánských košilí přes internet – www.ottoblanc-gentleman.cz

Pro koho je určena? Potřebujete velmi kvalitní košili pro formální oblečení, odmítáte splynout s davem nabídkou klasických košilí v prodejnách i buticích, jste fajnšmekr!  Nechcete platit cenu za košili šitou na míru. Nemáte dostatek času na návštěvu ateliéru a stylizování košile na míru.

Čím se košile odlišují? Košile byly navrženy pro individuální objednávky, nejsou vyráběny pro běžnou konfekci.  Použité materiály se pohybují od nežehlivých úprav, streč, dvojité příze až po italské a anglické materiály s více jak stoletou tradicí.  Na všechny košile je jednotná cena pro variantu rozdílných materiálů.   Vzájemné barevné kombinace jsou originální a vždy respektují potřebu obleční pro formální pánské obleky.  Je možné si objednat košili v rozmezí velikostí od 36-50. Velikostní tabulka je umístěna  v sekci oSHOP + foto – Košile na míru.

Jak si mohu košile objednat? V oddíle eSHOP+ foto je nabídka prvních  dvanácti modelů pánských košil, které jsou na každé fotce detailně popsány. Košile jsou zde prezentovány ve třech oddílech shop-pánské košile I,II,III.  Poté stačí zaslat objednávku s uvedením Kódu košile + požadované velikosti + střih Slim či Clasic.  Po potvrzení objednávky musí být provedena úhrada košile. Je možné si objednat prodloužený , event. zkrácený rukáv. Košile jsou šité bez zadního záhybu, proštíhlené,  tedy ve střihu SLIM. Je možné si ale objednat i  střih Clasic se záhybem na zádech. Objednávku zašlete na email – info@otto.blanc.cz! Doručení poštou za obvyklé ceny, bude potvrzeno zpětně. Košile je možné si také osobně vyzvednout na adrese ateliéru OTTO BLANC, Vyšehradská 2, Praha 2.

Termín zhotovení 3 týdny