Košile NA MÍRU

Košile NA MÍRU

V roce 2014 byla opět  rozšířena nabídka materiálů pro šití košil na míru o nové kolekce látek v různých variantách!

Jako další NOVINKU uvádíme možnost návštěvy módní návrhářky přímo na Vašem pracovišti, kde si vyberete materiály a Mirka Mašindová Vám navrhne možná řešení finálního oděvu.  Stačí jen zavolat na mobilní číslo 603257455 a dohodnout si termín. Za přípltek 100Kč je možné dodat hotovou košili v luxusní krabici.

Zákazník se může osobně podílet na návrhu košile, vybrat si z velmi široké nabídky atraktivních materiálů značky Thomas MASON a italské Albini. Vždy je k dispozici aktuální nabídka značkových materiálů BRIONI, CERRUTI, Loro Piana a dalších.

Ochotně vám poradíme s vhodným výběrem materiálu, límce nebo manžety a především zajímavé, originální, barevné  kombinace více materiálů.  Následně originalitu výrobku podtrhne vyšití vašeho monogramu na manžetu nebo kapsu, v případě přání zákazníka i pravé knoflíčky z perleti.

Po odborném přeměření je do 3 týdnů zákazníkovi zhotovena originální košile.

Výhodou vlastního střihu je, že získáte pánskou košili, která svými rozměry a tvarem přesně odpovídá vašim požadavkům.

Je příjemné se díky detailům odlišit vlastní košili od nabídky konfekčních košil. Přitom cena se nijak výrazně neliší od cen kvalitních konfekčních košil. Vynikající ceny u košil šitých ze značkovým materiálů!!!