Navrhování a šití dámských a pánských oděvů

Modelové šití dámských a pánských oděvů v kompletní nabídce od pánských obleků, sak, kalhot, vest, košil, dámských kostýmů, večerních toalet, koktejlových, letních šatů, svatebních šatů, halenek, atraktivních triček, kalhot, sukní atd. Autorkou návrhů je módní návrhářka Mirka Mašindová, vítězka soutěže prvního ročníku Svatební šaty roku. Je také dvorní návrhářkou zpěvačky Jitky Zelenkové.

Více informací Více informací

Aktuální články

Jaké jsou módní trendy pro letošní jaro a léto v dámské a pánské módě? Kontrast barev, kde na jedné straně upoutá zvláště v pánském formální i ležerním oblečení velmi střídmé, jemné svěží barvy a na druhé straně výrazné, zářivé, intenzivní barvy plné emocí.

Více informací Více informací

Košile NA MÍRU

Zákazník se osobně podílí na návrhu košile, vybírá si z velmi široké nabídky atraktivních materiálů. Ochotně vám poradíme s vhodným výběrem materiálu, límce nebo manžety. Následně originalitu výrobku podtrhne vyšití Vašeho monogramu na manžetu nebo kapsu, v případě přání zákazníka.

Více informací Více informací

Pánské košile

NOVÁ SLUŽBA - eSHOP - nákup originálních pánských košilí přes internet - styl business, casual. Pro koho je určena? Potřebujete velmi kvalitní košili pro formální oblečení, odmítáte splynout s davem nabídkou klasických košilí v prodejnách i buticích? Nechcete platit cenu za košili šitou na míru, nemáte čas na stylizování košile na míru?

Více informací Více informací